Çerkeş OSB Bölge Müdürlüğümüzün de Katıldığı BATIKAF Fuarı Tamamlandı

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda Bolu Üniversitesiyle birlikte 16 üniversitenin paydaşlığı ile Bolu’da gerçekleştirilen Batı Karadeniz Kariyer Fuarı (BATIKAF) tamamlandı.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ev sahipliğinde 16 paydaş üniversitenin desteği ve iş dünyasının katılımıyla 25-26 Mart Bolu’da düzenlenen Batı Karadeniz Kariyer Fuarı’na Çerkeş Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü ve Çerkeş Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sopacı katıldı.

Çerkeş OSB’de üretim yapan fabrikalarda çeşitli branşlarda istihdam edilmeleri konusunda Fuar alanını ziyaret eden öğrencilere Çerkeş Organize Sanayi Bölgesine yatırım yapan firma yöneticileri, Bölge Müdürlüğü personeli ve Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sopacı bilgiler verdi.

Önceki Biz Birlikte ÇERKEŞİZ

Hakkımızda

Çerkeş Organize Sanayi Bölgesi (OSB)  2005 yılında kurulmuştur. 03.08.2005 Tarihinde Sanayi ve Teknoloji  Bakanlığı ile kredi sözleşmesi yapılmış olup, 15.06.2006 tarihinde Çerkeş Belediyesine ait olan tapular Organize Sanayi Bölgesine bilabedel devir edilmiştir. 

Toplam 171 hektarlık alanda kurulması planlanan OSB ye ait arazinin sondajı, Jeolojik etüt raporu ve halihazır harita yapım işleri Müteşebbis heyetimiz imkanları ile yapılarak 29.04.2005 tarihinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından vize edilmiştir. 


Yeni Mahalle Murat KURUM Caddesi No:28 18600 Çerkeş / ÇANKIRI / TÜRKİYE

Pzt. – Cuma: 08:00 – 17:00

Çerkeş Organize Sanayi Bölgesi © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.